T.C Milli Eğitim Bakanlığı Özel Marifet Anadolu Sağlık Meslek Lisesi
Anasayfa   Okulumuz   Haber Duyuru   Atatürk Köşesi   Foto Galeri   Video Galeri   Ziyaretçi Defteri   İletişim
 Basında Biz

Ayın Öğrencisi Bilgisi Bulunamadı -

Diğer Başarılı öğrencilerimizin listesi için tıklayınız
Tel : 0 264 2762770
Faks : 0 264 2762253
E-posta
-
Adres
Yeşiltepe Mah. 8007. Sok. No:3 Erenler Sakarya
SAKARYA
Özel Marifet Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Açıldı

Sakarya’da özel sağlık meslek liselerine bir yenisi daha eklendi. Türkiye’de birçok üniversite mezunu iş bulmakta sıkıntı yaşarken, Sağlık Meslek Liselerinden mezun olan öğrenciler, yüksek ücretlerle işe başlıyorlar.

Kamuoyunda iş garantili meslek lisesi olarak dikkati çeken Sağlık Meslek Liselerine talep artınca, Sakarya’da özel sağlık meslek liselerine bir yenisi daha eklendi.EHDA Eğitim Kurumları tarafından Özel Marifet Meslek Lisesi bünyesinde hizmete açılan Özel Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’nde Hemşirelik ve Anastezi bölümleri, Kız Meslek Lisesi’nde ise Çocuk Gelişimi bölümü bulunuyor.

Erenler Yeşiltepe Mahallesi’nde Özel Marifet Meslek Lisesi adıyla eğitime açılan okulun müdürü Taşkın Esmer, Türkiye’nin birçok ilinde okulları bulunan EHDA Eğitim Kurumlarının Sakarya’da okul öncesinden ilköğretime ve liseye kadar birçok okulu bulunduğunu belirterek, bu eğitim yuvalarına özel sağlık meslek lisesi ve kız meslek lisesinin de eklendiğini söyledi.

Yeni açılan sağlık meslek lisesine sınırlı sayıda kontenjan bulunduğunu belirten okul müdürü Taşkın Esmer, kayıtların devam ettiğini söyledi. EHDA Eğitim Kurumları’na bağlı olarak ilimizde; Altın Çocuk Anaokulu, Neva İlköğretim Okulu, Kerime Hatun Lisesi, Mefkure Dersaneleri ve son olarak Özel Marifet Meslek Lisesi yer alıyor.
Sağlık Köşesi
SİTEMİZİ ZİYRET EDEN DEĞERLİ VELİLERİMİZE VE ÖĞRENCİLERİMİZE ÇOK TEŞŞEKÜR EDİYORUZ....
ENVER URAL (ÖĞRETMEN)

Sitenizi ve faaliyetlerinizi inceledim. çok iyi çalışmalar yaptığınızı gördüm. okulunuzun bütün üyelerini tebrik ediyorum, kutluyorum. Ülkemizin sağlı...
Mustafa Kurban (..)

9.sınıf ogrencısıydım gecen sene artık bu sene 10. sınıf..oldum cok cabukgectıı ya a herkese basarılar dılerım..herkesın mutlu huzurlu saglıklı yasama...
şevval akbulut (hemşire)

Mesaj Eklemek için tıklayın
10-A
Detaylar için tıklayınız

Diğer Başarılı Sınıflarımızın listesi için tıklayınız
 Yeni Dönem Okul Kıyefetlerinde Lakos Rengi Turkuaz Olsun mu?
 Evet
 Hayır


Bilgi Yarışması
Oynamak için tıklayınız

Diğer Oyunlar için tıklayınız